Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Тарута Сергій Олексійович

БІОГРАФІЯ

Народився 23 липня 1955 р. у с. Виноградне Донецької області.

Після закінчення Маріупольського політехнічного інституту працював на заводі "Азовсталь", де пройшов шлях від керівника цехового рівня до посади керівника зовнішньоекономічної служби всього комбінату.

У 1995 році створив і очолив зовнішньоторговельну фірму "Азовімпекс", що в 1996 році виступила однім з засновників Корпорації "Індустріальний Союз Донбасу". З перших днів установи "ИСД" є виконавчим директором Корпорації, а в 2002 рік очолив Раду директорів Корпорації "Індустріальний Союз Донбасу".

За ці роки Корпорація стала однією з самих впливових бізнес - формувань України. В останні роки вона впевнено входить в лідери Топ-сто провідних господарських структур країни. Консолідований річний оборот Корпорації перевищує 10 млрд. гривень. Основна сфера діяльності "ИСД" - важке машинобудування, чорна металургія, нафтогазова продукція, здобич і переробка вугілля.

Неодноразово обирався Депутатом донецької обласної Ради Народних Депутатів. Є співголовою Індійсько-української Торгово-промислової Палати.
СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»